Kariéra

Do našeho nového servisního centra v Měšicích u Prahy přijmeme kolegy na pozice:

Automechanici nákladních automobilů / Opraváři zemědělských strojů

Pracovní náplň:

  • dílenská činnost - opravy a kontroly automobilů
  • vzájemná spolupráce s kolegy a dílenskými mistry

Očekáváme:

  • SOU/SŠ vzdělání (vyučení v oboru automechanik, autoelektrikář)
  • minimálně 2 roky zkušenosti s opravami vozidel
  • řidičský průkaz skupiny B; výhodou je ŘP sk. C, E a profesní průkaz
  • základní svářečský kurz (CO2 + plamen) a jiné dovednosti vítány
  • zájem o práci, schopnost samostatné i týmové práce
  • zájem a ochota učit se novým věcem
  • vysoká kvalita práce a vysoké pracovní nasazení, časová flexibilita
  • důsledné plnění povinností
  • manuální zručnost, spolehlivost, kladný vztah k dopravě

Nabízíme:

  • zázemí stabilní a dynamické společnosti
  • zajímavou a samostatnou práci
  • zcela nové a vysoce moderní pracovní zázemí
  • důkladné zaškolení
  • motivující platové ohodnocení
  • možnost seberealizace a osobního rozvoje

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat emailem na adrese michal.skrob@mastertruck.cz nebo telefonicky na čísle 724 111 122.