Naše specializace

Jsme specialisté v oblasti servisu a oprav nákladních vozidel. Naší hlavní specializací jsou autopřepravníky, nicméně náš servisní tým je připraven postarat se o servis na všech druzích nákladních a přípojných vozidel, zemědělské techniky atd.  Vedle servisu a oprav zajistíme přípravy na STK, kontrolu technického stavu a pravidelné prohlídky dle podmínek předepsaných výrobci.

Pro zákazníky z oboru autotransportu nabízíme komplexní služby a know how v oblasti běžných servisních činností a oprav většiny renomovaných značek (LOHR, KÄSSBOHRER, ROLFO, RIMO, GROENEWOLD, SILVER).  Naše dlouholeté zkušenosti v oboru nám umožňují nabízet našim zákazníkům kompletní generální opravy autopřepravníků LOHR a KÄSSBOHRER.

Náš servis disponuje bohatě vybaveným skladem autodílů včetně specifických náhradních dílů pro autopřepravníky výše uvedených značek. Do naší nabídky také patří kompletní sortiment motorových, hydraulických a převodových olejů.

K rychlému a spolehlivému zjištění závad využíváme originální diagnostická zařízení od výrobců vozidel značek Volvo a Mercedes Benz. Pro zjištění závad na přívěsných a návěsných vozidlech disponujeme univerzálními diagnostickými zařízeními.

Nabízíme plnění klimatizací pro osobní, nákladní vozidla a autobusy, tlakové mazání podvozkových částí, nástaveb a doplňování centrálního mazání. Disponujeme brzdovou válcovou zkušebnou, kde jsme schopni okamžitě prověřit účinnost brzdového systému na celé soupravě. Zajišťujeme též opravy elektroinstalace, lakýrnické práce a výměnu poškozených čelních skel. Servisovaná vozidla na přání kvalitně ručně umyjeme v mycím boxu.

Naší chloubou je špičkově vybavená pojízdná dílna / výjezdové vozidlo. Ve velmi příznivých dojezdových časech provádíme servis LKW po celé Evropě. Služba je k dispozici 24 hodin denně po celý rok. Výjezdové vozidlo disponuje veškerým potřebným nářadím, agregátem pro výrobu elektrické energie, lisem pro výrobu hydraulických hadic, kompresorem, startovacími kabely a dalším nezbytným vybavením.

V naší nabídce nemůže chybět pneuservis nákladních i osobních vozidel včetně ekologické likvidace použitých pneumatik.

Naši technici jsou pravidelně školeni autorizovanými zástupci značek Volvo a Mercedes a jsou držiteli patřičných certifikátů.