Základní údaje

Master Truck s.r.o. je společnost nabízející profesionální služby v oblasti oprav a údržby nákladních vozidel. Naší hlavní specializací jsou autopřepravníky, nicméně náš servisní tým je připraven postarat se o servis na všech druzích nákladních a přípojných vozidel, zemědělské techniky atd.

Společnost získala své zkušenosti jako servisní zázemí společnosti Helicar. Od roku 2009 funguje samostatně pod značkou Master Truck a poskytuje své služby všem zákazníkům. Najdete nás v Liberci a od září 2016 ve zbrusu novém servisním centru v Měšicích u Prahy.

Od roku 2013 jsme členem asociace SAČR – Svazu prodejců a opravářů motorových vozidel České republiky. Naše společnost je držitelem certifikace dle normy ISO 9001/2008.

Od roku 2014 jsme smluvním partnerem pojišťoven ČPP a KOOPERATIVA. Díky tomu dokážeme likvidovat pojistné události bez finanční účasti zákazníka.

Jsme součástí logistické skupiny L7 Group, největšího poskytovatele služeb v oblasti přeprav vozidel, logistiky domácích spotřebičů a souvisejících servisních služeb na trhu.