KARIÉRA

KARIÉRA V MASTER TRUCK

Master Truck s.r.o. je součástí  skupiny L7 Group. Naši zaměstnanci se tak mohou opřít o zázemí a jistotu plynoucí ze silné logistické skupiny. L7 Group je největší poskytovatel služeb v oblasti přepravy vozidel, logistiky domácích spotřebičů a souvisejících servisních služeb na našem trhu.

VZDĚLÁVÁNÍ

Našim zaměstnancům poskytujeme kontinuální vzdělávání v autorizovaných školících střediscích. Prvotřídně proškolený, zkušený a motivovaný personál tak spolu s širokou škálou nabízených služeb představuje základní kámen našeho obchodního úspěchu. I proto jsme schopni čelit konkurenci, která buď nedokáže nabídnout tak vysokou odbornost nebo naopak nemůže poskytnout podobně široký soubor služeb na jednom místě.

Hledáme nové kolegy na následující pozice:

Automechanik nákladních automobilů / Opravář zemědělských strojů

(servisní centrum v Měšicích u Prahy)

Pracovní náplň:

  • dílenská činnost-opravy a kontroly automobilů
  • vzájemná spolupráce s kolegy a dílenskými mistry

Očekáváme:

  • SOU/SŠ vzdělání (vyučení v oboru automechanik, autoelektrikář)
  • minimálně 2 roky praxe
  • řidičský průkaz skupiny B; výhodou je ŘP sk. C, E a profesní průkaz
  • základní svářečský kurz (CO2 + plamen) a jiné dovednosti vítány
  • zájem o práci, schopnost samostatné i týmové práce
  • manuální zručnost, spolehlivost a důsledné plnění povinností
  • vysoká kvalita práce a pracovní nasazení, časová flexibilita

Nabízíme:

  • zázemí stabilní společnosti a vysoce moderní pracovní zázemí
  • zajímavou a samostatnou práci
  • motivující platové ohodnocení
  • důkladné zaškolení i následné vzdělávání
  • možnost seberealizace a osobního rozvoje

V případě zájmu či dotazů kontaktujte :

servis@mastertruck.cz nebo na tel. 777 880 800

VOLNÁ MÍSTA

MASTERTRUCK Phone