O NÁS

KDO JSME

Master Truck s.r.o. poskytuje široké spektrum profesionálních služeb v oblasti oprav a údržby nákladních a užitkových vozidel. Jsme specialisté na servis přepravníků, návěsů, přívěsů, speciálních a hydraulických nástaveb.

Jako autorizovaný servisní partner zajišťujeme opravy a údržbu značek TATRA, LOHR, FORD, KÄSSBOHRER, ROLFO, BPW, EBERSPÄCHER, RIMO, GROENEWOLD. Zároveň, v rámci strategických partnerství s autorizovanými zástupci, poskytujeme servisní podporu vozidlům DAF, montujeme a opravujeme nástavby HIAB a MULTILIFT.

Disponujeme nejmodernější servisní technikou a originálními diagnostickými zařízeními renomovaných výrobců. Naši zaměstnanci prošli mnoha školeními autorizovaných středisek renomovaných značek, proto zákazníkům vždy nabídneme to nejlepší řešení jejich problému a ručíme za poskytnutí špičkové péče jejich technice v každé situaci.

Master Truck s.r.o. je členem SAČR (od r. 2013) a držitel certifikace ISO 9001/2008

Master Truck je servisní sítí se třemi pobočkami Praha/Měšice, Mnichovo Hradiště a Otrokovice/Napajedla

FILOZOFIE Master Truck

Věříme, že smyslem a cílem naší práce je spokojený zákazník, protože jen takový bude naším partnerem i v budoucnu. Firemní filozofii proto stavíme na následujících pilířích:

HISTORIE

2013

Vstup do asociace SAČR (Svaz prodejců a opravářů motorových vozidel ČR)

2014

Smluvní partnerství s pojišťovnami Kooperativa, ČPP

2016

Otevření nového servisního komplexu v Měšicích u Prahy

2009

Založení společnosti Master Truck

2013

Získání certifikace

dle normy ISO 9001/2008

2016

Jsme součástí L7 Group (největší poskytovatel služeb v oblasti přeprav vozidel, logistiky domácích spotřebičů a souvisejících servisních služeb v ČR)

FOTOGALERIE

reference

L7 group

Logistická skupina L7 Group je největší poskytovatel služeb v oblasti přeprav vozidel, logistiky domácích spotřebičů a souvisejících servisních služeb na trhu.

Lohr

Kassbohrer

Rolfo

Truck Trade

Multilift

Hiab

Cleantaxx

Wabco Wurth

Jaltest

Tatra

Eberspacher

BPW

Ford

Black guard

Lohr

Kassbohrer

Rolfo

Truck Trade

Multilift

Hiab

Cleantaxx

Wabco Wurth

Jaltest

Tatra

Eberspacher

BPW

Ford

Black guard

MASTERTRUCK Phone